Kontaktujte nás

Audit od společnosti Pagina

Naše práce nespočívá pouze v "ověření účetní závěrky", při auditu vedeme klienta k optimalizaci ekonomických procesů a zdokonalení interních kontrolních a informačních systémů. 

Flexibilní přístup ke každému klientovi, spojení kvality, diskrétnosti a odpovědnosti s cílem nabídnout specifické řešení tak, aby bylo maximálně přizpůsobeno individuálním potřebám klienta. 

Léty propracované auditorské postupy přinášejí efektivní odhalování nedostatků a nezatěžují klienta zbytečnými administrativně náročnými procesy. Důraz klademe na provedení části auditu na základě účetních dat předložených v elektronické podobě.

Úzký kontakt s klientem

Za základ úspěchu naší práce považujeme trvalý a úzký kontakt s klientem za účelem získání maximálního množství informací pro posouzení aktuálního stavu, odhalení nedostatků, nesprávností a navržení postupů k jejich odstranění s cílem vydat pozitivní auditorský výrok.

Společný cíl - pozitivní auditorský výrok

Abychom tohoto cíle společně dosáhli, provádíme audit účetní závěrky průběžně tzv. formou průběžných a vnitřních auditů, které se zaměřují na odstranění nedostatků v účetních postupech, oběhu dokladů, vnitřním kontrolním systému, finanční likviditě atd.. Tyto procesy vedou k tomu, že zjištěné nedostatky a nesprávnosti jsou průběžně opravovány a úroveň účetnictví tak v průběhu roku neustále vzrůstá.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nabízíme služby ověřené dlouholetou praxí 

 • Statutární audit účetní závěrky
 • Průběžný audit
 • Audit mimořádné účetní závěrky
 • Audit mezitímní účetní závěrky
 • Due Diligence
 • Poradenství při přípravě účetních výkazů podle mezinárodních účetních standardů finančního výkaznictví
 • Audit účetní závěrky sestavené dle mezinárodních standardů finančního výkaznictví IAS/IFRS
 • Audit konsolidovaných účetních závěrek
 • Ověřování podkladů pro konsolidaci v mateřské společnosti
 • Interní audit
 • Ověřování dle specifikace klienta

 

Zajišťujeme audity jak obchodních korporací, tak neziskových subjektů. 

V současné době je naší specializací oblast v. v. i., kde máme již 10letou praxi. Naše společnost prováděla v letech 2007 až 2017 ověření účetní závěrky u předních výzkumných ústavů v. v. i. AV ČR.

Při naší práci využíváme zkušenosti a znalosti ekonomických systémů pro veřejné výzkumné instituce i-Fis s nadstavbou Verso a dalších účetních systému jako např. Abra či Helios.

icons-842893_640Přidejte se k nám, ať máte aktuální informace o změnách a novinkách v legislativě. 

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: (#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.
Type: OAuthException
Code: 10
Please refer to our Error Message Reference.