Kontaktujte nás

Aaudituditorská společnost PAGINA BOHEMIA, spol. s r.o. byla založena v roce 1997 a navázala na předchozí získané zkušenosti. Je držitelem licence Komory auditorů České republiky č. 252. Auditorská činnost je prováděna auditory, kteří jsou členy Komory auditorů České republiky.

Daňové poradenství a zpracování daňových přiznání poskytuje naše logospolečnost prostřednictvím daňových poradců zapsaných v Komoře daňových poradců České republiky.

 

12048993_10205076085885254_1976456007_nSpolečnost se profiluje i jako znalecká kancelář prostřednictvím svých zaměstnanců – soudních znalců v oboru ekonomika, odvětví účetní evidence a daně – pro vypracování znaleckých posudků jak pro účely soudních a daňových řízení tak i v komerčním využití.

Klienti – velcí i malí ze všech oborů

Nejsme zaměřeni pouze na jeden určitý obor nebo oblast, k našim klientům patří společnosti nejrůznějších velikostí v odvětvích těžkého i lehkého průmyslu, v oblasti obchodu i služeb, podniky v majetku obcí i společnosti zaměřující se na obecně prospěšnou činnost.

Tradice od roku 1991

Společnost PAGINA začala svoji auditorskou a poradenskou činnost rozvíjet v roce 1991 založením auditorské a poradenské společnosti Pagina s.r.o., která získala v první polovině 90. let ve svém oboru pevné postavení na českém trhu. V průběhu dalších let začala poskytovat služby i v navazujících oblastech, kdy k nejdůležitějším patřilo vedení účetnictví, zpracování mezd, právní a účetní servis či stále oblíbenější archivace dokumentů.

Filozofie: kontakt s klientem, kvalita a rychlost

Specifikuje nás blízký přístup ke klientovi, nejvyšší kvalita práce a rychlost při poskytování komplexních služeb klientům v celém rozsahu ekonomické problematiky: od vedení účetnictví, daňového a účetního poradenství až po audit účetní závěrky včetně přípravy a ověření konsolidované účetní závěrky a zpracování daňového přiznání společnosti.

Certifikát ISO

Společnost Pagina Příbram spol. s r.o. splňuje certifikát ISO 9001:2015 pro oblast: Poskytování spisové a skartační služby.